Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to es translation catalogue (12 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
es: Patrocinar

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
es: Una sencilla manera de cambiar un tipo de contenido en WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
es: Lo siento, no puedes hacer esto.

en: Missing data.
es: Faltan datos.

en: &mdash; No Change &mdash;
es: &mdash; Sin cambios &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher
es: https://es.wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

en: Post Type
es: Tipo de contenido

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: OK
es: Aceptar

en: Edit
es: Editar

en: Post Type:
es: Tipo de contenido:
